Witajcie w mojej bajce!

Miesiące przygotowań. Setki godzin spędzonych na doszkalaniu, szukaniu pomysłów, inspiracji, próbach i błędach. Projekty, kursy, warsztaty. I oto jestem… W miejscu, w którym od dłuższego czasu chciałam być.

Moja przygoda z projektowaniem ogrodów rozpoczęła się na kierunkowych studiach architektury krajobrazu, które ukończyłam na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie – ale dusza artysty drzemała we mnie już od czasów podstawówki. Dekorowanie i urządzanie wnętrz długo traktowałam jako hobby i pasję. Przyszedł jednak czas na połączenie tych dwóch jakże pokrewnych dziedzin na drodze zawodowej – tak zrodził się Dekoplan.

Chcę dzielić się swoją wiedzą i pomysłami zarówno, jeśli chodzi o ogrodnictwo, jak i dekorowanie wnętrz. Pragnę Wam również pokazać, że piękny ogród czy mieszkanie niekoniecznie muszą być kwestią dużych pieniędzy, ale pomysłu, kreatywności i własnej pracy. Meble czy dodatki z sieciówek potrafią zachwycić wyglądem, dodatkowo często możemy je przerobić i spersonalizować sprawiając, że będą wyglądać jak kupione za miliony monet, a jednocześnie staną się niepowtarzalne i oryginalne 😊. Przy zapale do pracy i chęciach możecie zdziałać cuda.

W najbliższym wpisie postaram Wam się to udowodnić na podstawie swojego ogrodu, który mimo, iż powstaje już kilka lat – nie licząc jednego dnia z koparką – jest w całości wykonany dwiema parami rąk: moimi i mojej mamy, która mieszkając na co dzień w bloku traktuje pracę na moich 25 arach jak codzienny relaks 😉 Ale o tym wkrótce. Do zobaczenia! 😊

Napisz komentarz