Title Image

O Dekoplan

Żyj pięknie, mieszkaj pięknie

Pracownia projektowa Dekoplan to połączenie sztuki projektowania krajobrazu i wnętrz. To pasja i miłość do urządzania szeroko pojętej przestrzeni – zarówno tej ograniczonej ścianami, jak i tej, która wpisuje się w otaczającą naturę.

Zasadniczym celem projektowym jest stworzenie funkcjonalnego, oryginalnego, sprzyjającego relaksowi miejsca do życia. Nasze projekty są połączeniem potrzeb klienta, jego indywidualności, estetyki i dbałości o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Zapewniamy fachową i profesjonalną opiekę podczas całego procesu projektowego, począwszy od pierwszego spotkania, a skończywszy na realizacji inwestycji.

Inż. Joanna Łowicka

Założycielka Dekoplan, absolwentka UWM w Olsztynie. Projektant wnętrz i architekt krajobrazu w jednej osobie 🙂

Miłośniczka uporządkowanej, funkcjonalnej przestrzeni, dekoracji i aranżacji wnętrz, zieleni, prac DIY i psów. Poszukuję nowych rozwiązań, inspiracji, przekształcam, również tworzę od nowa. Robię to, co uwielbiam, a praca jest jednocześnie moją pasją.

Jeśli marzy Ci się przestrzeń skrojona na miarę Twoich potrzeb – serdecznie zapraszam do współpracy!

 

Dekoplan - wnętrza i ogrody - Joanna Łowicka

Kreatywne projekty

Kreatywne projekty, profesjonalne realizacje, terminowość i dobry kontakt z klientem. Bardzo polecamy współpracę z Panią Joanną.

Sylwia i Mariusz Klińscy

Polecamy

Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Dekoplan. Asia jest przemiłą osobą i co najważniejsze profesjonalistką jeśli chodzi o projektowanie ogrodu. Rozplanowanie oraz dobór roslinności widziany jej oczami bardzo przypadł nam do gustu dodatkowo otrzymaliśmy szereg cennych informacji i wskazówek dotyczących założenia oraz pielęgnacji ogrodu. Wszystko przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Polecamy!

Arletta i Dawid Stawiccy